ZWIĄZEK KOMPOZYTORÓW POLSKICH

Rynek Starego Miasta 27, 00-272 Warszawa, tel. (+48 22) 831 17 41, 831 16 34, faks 887 40 52, mail:zkp@zkp.org.pl

Oddział Kujawsko-Pomorski

XII. Festiwal Muzyki Współczesnej MUZYKA NOWA

W dniach 11-13, 18-20 oraz 31 maja 2024 odbędzie się w Bydgoszczy XII. Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA, organizowany przez Oddział Kujawsko-Pomorski Związku Kompozytorów Polskich. Festiwal jest współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem jest Stowarzyszenie Autorow ZAiKS. Szczegóły dotyczące programu oraz wszelkie inne informacje znajdują się na stronie internetowej Festiwalu.

Czytaj więcej...

XI. Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA

W dniach 14-22 maja 2023 odbył się w Bydgoszczy XI. Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA, organizowany przez Oddział Kujawsko-Pomorski Związku Kompozytorów Polskich. Szczegóły dotyczące programu oraz wszelkie inne informacje znajdują się TUTAJ.

Czytaj więcej...

festiwal Nowa Muzyka - siódma edycja

W dniach 10-14 maja 2019 odbyła się VII. Nowa Muzyka, festiwal organizowany przez Oddział Kujawsko-Pomorski ZKP przy współpracy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Partnerzy: Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy

Patronat medialny: Radio Pik

Honorowy Patronat Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego.

Czytaj więcej...

festiwal Nowa Muzyka - szósta edycja

W dniach 11-19 maja 2018 roku odbył się w Bydgoszczy VI Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA. Tegoroczna edycja uzyskała finansowe wsparcie Ministerstwa Sztuki i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Bydgoszczy. Honorowy Patronat nad Festiwalem objęło Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Organizatorami byli: Oddział Kujawsko-Pomorski ZKP, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy oraz Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

festiwal Nowa Muzyka - piąta edycja

W dniach 12-15 maja 2017 odbył się w Bydgoszczy V. Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA.

Czytaj więcej...