ZWIĄZEK KOMPOZYTORÓW POLSKICH

Rynek Starego Miasta 27, 00-272 Warszawa, tel. (+48 22) 831 17 41, 831 16 34, faks 887 40 52, mail:zkp@zkp.org.pl

PREZES HONOROWY KRZYSZTOF PENDERECKI

Członkowie kandydaci

Araszkiewicz Franciszek - kompozytor 2016*
Bembinow Miłosz - kompozytor 2011
Bromboszcz Stanisław - kompozytor 2008
Chełmecki Jarosław - kompozytor 2006
Cyran Krzysztof - muzykolog 2019
Czura Roman - kompozytor 2016
Dudek Marek - muzykolog 2018
Dulisz Ilona - muzykolog 2018
Dziewiątkowska-Mleczko Katarzyna - kompozytor 2012
Fabiańska-Jelińska Ewa - kompozytor 2017
Gamrat Małgorzata - muzykolog 2016
Garbal Aleksandra - kompozytor 2005 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gatonska Michael - kompozytor 2016
Głowicka Katarzyna - kompozytor 2008
Jack Dagmara - kompozytor 2005
Jackowski Jacek - muzykolog 2013
Jankowski Igor - kompozytor 2012
Juenger Fabrice - kompozytor 2019
Karwaszewska Monika - muzykolog 2016
Kissas Georgios - kompozytor 2016
Kiwała Kinga - muzykolog 2012
Klubiński Michał - muzykolog 2016
Klimek Piotr - kompozytor 2008
Komorowski Piotr - kompozytor 2008
Korzeniowska Marzena - kompozytor 1997
Kozłowski Jarosław - kompozytor 2007
Krawczyk Dorota - muzykolog 1998
Kroschel Artur - kompozytor 2007
Kubies Grzegorz - muzykolog 2012 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Laskowski Mikołaj - kompozytor 2014
Łukowiec Paweł - kompozytor 2009
Musiali Janusz - muzykolog 2019
Pawłowski Kamil - kompozytor 2018
Pietruszewski Paweł - kompozytor 2013
Polaczyk Jakub - kompozytor 2015
Porakh Aleksandr - kompozytor 2015
Porębski Adam - kompozytor 2015
Porzyc Anna - kompozytor 2018
Schiller-Rydzewska Joanna - muzykolog 2018
Skweres Piotr - kompozytor 2011
Skweres Tomasz - kompozytor 2015
Sokal Ignacy - kompozytor 2016
Sotomski Jacek - kompozytor 2014
Sowińska-Fruhtrunk Iwona - muzykolog 2019
Stachelek Blanka - kompozytor 2016
Sozański Bartosz - kompozytor 2001
Strzelecki Paweł - kompozytor 2005
Szwab Natalia - muzykolog 2019
Tarnawczyk Tomasz - muzykolog 2016
Tesarowicz Szczepan - kompozytor 2011
Wierzba Grzegorz - kompozytor 2018
Wilczek-Krupa Maria - muzykolog 2019
Zdrojek-Suchodolska Agnieszka - kompozytor 2017
Żuchowski Artur - kompozytor 2016
Żuradzka Magdalena - muzykolog 2004

* - podany rok oznacza datę przyjęcia do Związku